O školeŠkolní cvrkotVánoční laťka

Vánoční laťka

Dne 20. 12. 2013 se uskutečnila soutěž ve skoku vysokém za účasti deseti závodnic a patnácti závodníků. Jedná se o jednu z nejtradičnějších předvánočních akcí, kterou naše škola pořádá od roku 1998. I tento tedy již patnáctý ročník se těšil velkému zájmu ze strany diváků (studentů a učitelů naší školy) a ti si rozhodně nemohli stěžovat na nedostatek akce. Závodnice i závodníci předváděli opravdu kvalitní výkony a oba souboje byly dramatické až do úplného konce. Jako třešničku na dortu pro vytrvalé diváky a svojí třídu 4. B (která samozřejmě velmi povzbuzovala své závodníky) předvedl Honza Velek skok, kterým překonal hranici 180 cm.

Za zmínku stojí i bubeníci ze 3. E, kteří vytrvale povzbuzovali Lukáše Hájka a Erika Haidingera a i poté co jejich závodníci ukončili soutěž, buben byl stále slyšet. Mezi dívkami závod vyvrcholil na 141cm. Přes tuto výšku se nakonec přenesla jen Simona Brožková ze 2. A. 

Myslím, že se zde rozhodně sluší uvést všechny závodnice a závodníky, kteří nastoupili a bez kterých by se soutěž nekonala. Zároveň bych jim chtěl opravdu poděkovat za to, že k soutěži přistoupili aktivně a dát je za příklad ostatním dobrým skokankám a skokanům, kteří z různých důvodů do závodu nenastoupili. Těším se, že v příštím předvánočním klání uvidíme zúčastněné ve skvělé formě a že přibude i řada dalších nadšených sportovců.

Výsledková listina dívky:

 1. Simona Brožková 2. A – 141cm
 2. Klára Bartošková 1. G – 138cm
 3. Šárka Wintrová 1. G – 135cm
 4. Kateřina Nohovcová 1. TL – 135cm
 5. Tereza Šlapáková 2. A – 135cm
 6. Alžběta Stupková
 7. Klára Bílková
 8. Nikola Puchelová
 9. Marie Chmelířová
 10. Karolína Záhrobská
 

Výsledková listina chlapci:

 1. Jan Velek 4. B – 180cm
 2. Tomáš Baier 4. F – 170cm
 3. Michal Volák 3. B – 170cm
 4. David Gondek 2. B – 165cm
 5. Michal Skočil 2. F – 165cm
 6. Lukáš Hájek
 7. Erik Haidinger
 8. Pavel Mariánus
 9. Jan Popelka
 10. Jaroslav Hřebík
 11. Martin Žambůrek
 12. Martin Hošek
 13. Martin Beneš
 14. Václav Vlnař
 15. Milan Dvořák
 

 

Trénujte na příští rok!                                                                                                 PT TEV

Naposledy změněno středa, 08 leden 2014 14:25

Pro psaní komentářů se přihlašte

Kontakt

Střední průmyslová škola stavební Plzeň
Chodské náměstí 2
Plzeň 301 00
Datová schránka:  645gxav
 
 
 
Prohlášení o přístupnosti
IČ: 49778064
 
TOPlist
Go to top