O školeŠkolní cvrkotVánoční laťka

Vánoční laťka

Dne 20. 12. 2013 se uskutečnila soutěž ve skoku vysokém za účasti deseti závodnic a patnácti závodníků. Jedná se o jednu z nejtradičnějších předvánočních akcí, kterou naše škola pořádá od roku 1998. I tento tedy již patnáctý ročník se těšil velkému zájmu ze strany diváků (studentů a učitelů naší školy) a ti si rozhodně nemohli stěžovat na nedostatek akce. Závodnice i závodníci předváděli opravdu kvalitní výkony a oba souboje byly dramatické až do úplného konce. Jako třešničku na dortu pro vytrvalé diváky a svojí třídu 4. B (která samozřejmě velmi povzbuzovala své závodníky) předvedl Honza Velek skok, kterým překonal hranici 180 cm.

Za zmínku stojí i bubeníci ze 3. E, kteří vytrvale povzbuzovali Lukáše Hájka a Erika Haidingera a i poté co jejich závodníci ukončili soutěž, buben byl stále slyšet. Mezi dívkami závod vyvrcholil na 141cm. Přes tuto výšku se nakonec přenesla jen Simona Brožková ze 2. A.

Myslím, že se zde rozhodně sluší uvést všechny závodnice a závodníky, kteří nastoupili a bez kterých by se soutěž nekonala. Zároveň bych jim chtěl opravdu poděkovat za to, že k soutěži přistoupili aktivně a dát je za příklad ostatním dobrým skokankám a skokanům, kteří z různých důvodů do závodu nenastoupili. Těším se, že v příštím předvánočním klání uvidíme zúčastněné ve skvělé formě a že přibude i řada dalších nadšených sportovců.

Výsledková listina dívky:

13. Martin Beneš
  14. Václav Vlnař
  15. Milan Dvořák

Trénujte na příští rok!                                                                                                 PT TEV

Naposledy změněno středa, 08 leden 2014 14:25