O školeŠkolní cvrkotLIGA ROZPOČTÁŘŮ

LIGA ROZPOČTÁŘŮ

Celostátní soutěž v oceňování stavebních zakázek.

Soutěž pro studenty 4. ročníků středních škol pořádá ÚRS CZ a.s. ve spolupráci s katedrou Ekonomiky a řízení ve stavebnictví fakulty stavební ČVUT Praha.

Dne 26.1.2022 proběhl již 2. ročník soutěže. Naši školu reprezentovali: David Michálek, Václav Tříska, Martin Černý a Jakub Ferus, s pedagogickým doprovodem Ing. Aleny Kováčové a Ing. Hany Fládrové.

V individuální soutěži naši studenti obsadili velmi pěkné 2., 4. a 5. místo. V pořadí úspěšnosti škol jsme se umístili na druhé pozici a obdrželi čestné uznání za kvalitní přípravu studentů v oblasti oceňování stavebních prací.

Studenti měli možnost účastnit se komentované prohlídky budov fakulty stavební a nahlédli i do budov fakulty architektury.

Děkujeme nejen pořadatelům za přípravu soutěže a milé přijetí na akademické půdě ČVUT, ale i sponzorům za prezentaci zajímavých staveb a hodnotné ceny.

Děkujeme našim studentům za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Hana Fládrová

ČVUT